31 Ekim 2016 Pazartesi 11:53
Sertab Erener'in Yeni İmajı Çok Alkış Topladı

Bodrum'da bir spor organizasyonu için sahne alan ünlü şarkıcı Sertab Erener yeni imajı ile hayranlarını adeta büyüledi. Yıllardır kullandığı koyu renk saç rengi tercihine alışan hayranları Sertap Erener'in saç rengini sarı renkte gördüklerinde yeni İmaj değişikliğine hayran kaldılar.Eski ve yeni albümünden beğenilen şarkılarını programda seslendiren ünlü sanatçı şarkılarını izleyiciler ile birlikte hep bir ağızdan söylemeyi tercih etti.

Bodrum'da düzenlenen programa yaklaşık bin kişi katılırken konserde Sertab Erener Zor Kadın isimli şarkısını seslendirdi.Bayan ve erkek izleyicilere mikrofon uzatmayı ihmal etmeyen Sertap Erener'in erkeklerin performansını beğenmemesi dikkatleri çekti.

Sertab Erener'in Yeni İmajı Çok Alkış Topladı

Sertap Erener şu cümleleri kullandı "Zor kadını ilk söylediğim yıldan bu yana baya bir zaman geçti ve ben bu numarayı hep yapıyorum. Erkekler hadi zor kadın demeyin zor adamdım deyin.

Ben yıllardır kadın diyorum bir şey olmadı. Kızlar şimdi siz karışmayın erkekler söylesin ve kaleye kadar sesimizi duyuralım. Erkeklerden az ses çıktı bize biraz daha testosteron lazım. Maç efekti gibi bilmem anlatabiliyor muyum"dedi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş