02 Ekim 2016 Pazar 11:28
Seda Sayan Tülin kimdir hakkında detaylı bilgi burda
Tülin isimli gelin adayını nereden tanıyoruz Seda Sayan Tülin kimdir 13 yıl önce katıldığı evlilik yarışması ile tanınan bilim hakkında detaylar ve merak edilen bilgileri sizler için sayfamızı aktarıyoruz.

 Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan evleneceksen gel isimli izdivaç programı sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Aslan yapıyor programa son günlerde damgasını vuran gelin adayı Tülin oldu. Birini 13 yıl önce katıldığı bir evlendirme yarışmasından tanıyoruz.Katılmış olduğu bu yarışmada Caner ile aşk yaşadıktan sonra  evliliğe adım atamamıştır. Eski aşkı Caner ile herhangi bir sorun olmadığını ancak halen görüştüklerini ifade eden evleneceksen gel programının gelin adaylarından film şimdilerde kendisine yeni bir damat adayı arıyor.

35 yaşında olan güzel gelin adayı Tülin ana okulu öğretmenliği yaptığını ve bir sürede yöneticilik yaptığını bildirdi. Programa gelmeden önce programı izlemeye çok fazla izleme fırsatı olmadığını ifade eden Tülin kriterlerini “Ben ikili ilişkilerde çok zor bir insanım. Benim kalbimi heyecanlandıracak, kendine güvenen 35-40 yaşları arasında damat adaylarını beklediğini ifade etti.”

Evleneceksen Gel programında en çok konuşulacak isimlerden birisi olan Tülin aslen Eskişehirli.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş