30 Ocak 2017 Pazartesi 22:19
Seda Akgül 4 Aylık Evliliğinde Olanaları renkli Sayfalarda Açıkladı
Sadece dört ay evli kaldığı eski eşi Avram Habib’in kendisini neden beğenmediğini açıklayan güzel sunucu Seda Akgül eşine tepki olsun diyerek sosyal medya üzerinden eski eşinin beğendiği bir bayan tipini paylaşarak kendisini beğenmeme nedenini açıkladı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan magazin programlarından Renkli Sayfalar isimli magazin programına konuk olarak katılan Seda Akgül, sadece dört ay evli kaldığı eşinden boşanma nedenlerini anlattı.

Kanal D ekranlarından yayınlanan Kısmetse Olur isimli izdivaç programının sunucusu Seda Akgül, sadece dört ay evli kaldığı ve geçtiğimiz Temmuz ayında boşandığı  eski eşi Avram Habib’in kendisini beğenmediğini, ayrıca eski eşi Avram Habib’in evlilikleri süresince kendisine hayatıma giren en çirkin kadınsın, benim 55 yaşındaki sevgilim sana 5 basar gibi sözler ile hakaret ettiğini ifade etti. Ünlü sunucu Seda Akgül, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine yönelik olarak sorulan senin gibi bir kadını neden beğenmedi? sorusuna,  takipçileri için bir paylaşım yaparak yanıt verdi.

Seda Akgül, eski eşinin de takip ettiği bir hesap üzerinden bir bayan fotoğrafı paylaşarak eski eşin niye senin gibi bir kadını beğenmedi, hakaret etti diyenlere yönelik olarak çünkü kendisinin beğendiği kadın tipi bu ve bu tip takip ettiği kadınlardı şeklindeki resmi paylaşarak altına bu ifadeleri yazdıktan sonra Meraklısına!!! diyerek bir nevi eski eşine de bir göndermede bulunmuş oldu.

Kısmetse Olur isimli izdivaç programının güzel sunucusu Seda Akgül, büyük bir aşkla 2016 yılının hemen başlarında sürpriz bir şekilde Avram Habib ile nikah masasına oturmuş ancak bu mutluluğu uzun sürmemiş ve daha 4. ayında geri boşanmıştı.

Son Güncelleme: 30.01.2017 22:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş