26 Ekim 2016 Çarşamba 00:02
Rüzgarın Kalbi Reytinglere Yenik mi Düştü Neden Final Yaptı
Fox TV ekranlarında yayınlanan yeni dizilerden birisi olan rüzgarın kalbi ekranlara veda etti.Rüzgarın kalbi dizisi dokuzuncu bölümü ile izleyiciye veda ederken final bölümünde neler yaşandı detayları sizler için haberimizde hazırladık.

Rüzgarın kalbi dizisi Fox TV ekranlarında dokuzuncu bölümü ile final yaptı .Başrollerinde Deniz Baysal ve Serdar Şanal ın yer aldığı dizide Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman, Batuhan Begimgil, Funda Şirinkal, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Müge Akyamaç, Mehmetcan Mincinozlu, Seçil Buket Akıncı, Özlem Mahmutoğlu, Zeynep Elçin, Erdi Bolat, Doğu Alpan, Mert Asker Gibi oyuncularda boy gösterdi ekranlara en iyi bir şekilde veda eden dizi takipçilerini şaşırttı ve  üzdü.

Rüzgarın kalbi final bölümü yaşananlar
Başlarından geçen olaylar karşısında Rüzgar ve Zeynep birbirine daha da çok yakınlaştı. Ancak Zeynep kalbimin sahibi ile ilgili sorular sordukça Rüzgar bundan rahatsız oldu Vahide Kemal ile olan ilişkisini vermediğinden dolayı ayranın kafasını iyice karıştırdı.Rüzgar olan nefreti ve takıntısı artmaya devam eden kutayın rüzgar için korkunç lanları var. Ancak hepsi ayağına dolandı ve olmadığı sonuçlar ile karşılaştı .Rüzgar Zeynep'le birlikte olabilmek için hayatını düzene sokmak ister ancak süprizler peşini hiç bırakmaz kalbinin sahibini arayan Zeynep Meltem'in izini sürerken İstanbul'a kadar gelir.

Hikayenin senaryosu ile dalgalar taze bir rüzgarla kıyılara vurup, aşka yeniden hayat vermeye hazırlanıyor.
Her şeye sahip, başarılı genç bir adamın hayatında bir anda güneş hiç doğmamak üzere batarsa… Ya sonra? Rüzgar’ın Kalbi “Bittiği yerde başlayan bir aşk hikayesi…”
 
 
 
Son Güncelleme: 26.10.2016 00:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş