09 Şubat 2017 Perşembe 11:59
Ronaldinho Survivor’a mı katılacak Acun Ilıcalı’dan Teklif!
 Güney Amerika’nın yetiştirdiği ender futbolcular arasında yer alan ve Barcelona ile harikalar yarattıktan sonra Milan, Atletico Mineiro gibi kulüplerde oynayan Ronaldinho 3 Adam’ın konuğu oldu. Acun Ilıcalı’dan Ronaldinho’ya Survivor teklifi geldi! İşte detaylar..

 

Her bölümü keyif ve ilgi ile takip edilen 3 Adam’ın sunumunu Oğuzhan Koç, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak gibi isimler üstleniyor. Çarşamba akşamlarına renk katan 3 Adam’ın bu haftaki konuklarından bir tanesi de Ronaldinho oldu.

Barcelona, Milan, PSG gibi takımlarda top koşturan ve adını yaşayan futbol efsaneleri arasına yazdıran Ronaldinho son olarak Barcelona’nın futbol elçisi olmuştu.

TV8 ekranlarında yayınlanan 3 Adam’a konuk olan Ronaldinho’ya Acun Ilıcalı’dan Survivor teklifi geldi. Bu teklifi menajer Ümit Akbulut da doğruladı.

Türkiye’den bir çok takımın futbolculuk döneminde peşinden koştuğu son olarak adı Antalyaspor, Beşiktaş gibi ekiplerle geçen Ronaldinho’a Survivor’a katılma teklifi bulunuldu.

Ronaldinho Türk yemeklerini çok beğendiğini ve en kısa zamanda tekrardan geleceğini belirtirken aynı zamanda Survivor’dan da teklif aldığı doğruladı.

Acun Ilıcalı’dan Survivor konusunda teklif aldığını doğrulayan Menajer Akbulut Dominik’te onları ziyaret edebileceklerini belirtti. Ronaldinho’nun da bu duruma sıcak baktığını yineledi.

Son Güncelleme: 09.02.2017 11:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş