28 Ekim 2016 Cuma 22:25
Reza Zarrab Ebru Gündeş Boşanmasında son durum hakkında yeni bilgiler
Son yılların en çok konuşulan çifti Ebru Gündeş ve Reza Zarrab ile ilgili boşandı boşanacaklar dedikoduları bitmek tükenmek bilmiyor.Geçtiğimiz haftalarda Reza Zarrab dan boşanmak İstediğini söyleyen Ebru Gündeş şimdilerde bu kararını askıya aldı gibi görünüyor.

17 -25 Aralık sürecinde birçok yolsuzluğa bulaştı ortaya çıkan Reza Zarrab'ın ardından Amerika'da yakalanarak tutuklanması ile evlilikleri sarsılan çiftin üstündeki kara bulutlar bir türlü bitmek bilmiyor.

Yedi aydır Amerika'da hapis olarak tutulan Reza Zarrab eşi ve çocuğundan ayrı kalmanın üzüntüsünü avukat aracılığı ile duyurmuştu.Eşi Ebru Gündeş'in kendisinden boşanmak istemesi ne olumlu yanıt veren Rıza Sarraf olayın üzerinden bir ay geçmesine rağmen boşanma dilekçeleri henüz mahkemeye verilmedi.

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab Aşk yaşayarak dünya evine girdiler .Bu evliliklerinden bir de kız çocukları bulunuyor .Türk pop müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş eşi Reza Zarrap ile son yıllarda oldukça zor günler geçirdi. Kimi zaman programda gözyaşlarına hakim olamadı yine de güçlü durmaya çalışan başarılı şarkıcı Ebru Gündeş son olay ile iyice yıkıldı .
7 aydır Amerika'da hapis yatan Reza Zarrab ile yollarını ayırmayı düşünen Ebru Gündeş Bu isteğine rağmen henüz mahkemeye dilekçe vermemesi dikkatleri bir anda üzerine çekti.Karı kocanın boşanma kararını askıya aldığı yönündeki dedikodular magazin dünyasında dolaşmaya başladı. Ebru Gündeş'in 5 yaşındaki Kızıyla birlikte oturduğu Reza Zarrab'ın İstanbul kanlıca'daki yarısından taşınmaktan vazgeçtiği söyleniyor. Hatta Yalın'ın mobilyalarına geçtiğimiz günlerde yeniledi bu evliliğin bitmeyeceği yönünde olumlu söylemler dolaşıyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş