25 Mart 2016 Cuma 22:55
Rasim Öztekin nasıl zayıfladı?  Rasim Öztekin kimdir?
Ünlü oyuncu Rasim öztekin 23 kilo verdi. Kızı Pelin Öztekin ile diyet konusunda yarışmadığını ve onun kadar zayıflama konusunu abartmadığını belirtti.

Cihangirde  Sur Balık'da meslaktaşlarıyla yemek yedikten sonra çıkışta gazetecilerle keyifli sohbet ederken bir hayli kilo verdiği görüldü. Sadece karbonhidratı kestiğini, ekmek pilav makarna vb besinleri yemeyerek tam 23 kilo verdiğini ifade etti.

Pelin Öztekin ise tüp mide ameliyatı olmuş ve 156 kilo iken 76 kiloya düşmüştü. Tam  80 kilo veren kızı gibi diyet konusunu abartmadığını belirtti.

Rasim Öztekin kimdir?

14 Ocak 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rasim Öztekin, İstanbul Galatasaray Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul  Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun oldu.  İstanbul Akademik Sanatçılar Topluluğu, ve Kadıköy Halk Eğitim ve Nöbetçi Tiyatro’ da yaptığı çalışmalarla tecrübe kazandı. Daha sonra profesyonel olarak, Ferhan Şensoy'un Ortaoyuncular topluluğunda sanatçılığına başladı. Televizyonda şov proğramlarını 1992 - 1995 yılları arasında yaptı. Bir dönem Akşam Gazetesinde köşe yazılarıyla dikkat çekmiştir. Tiyatro ile birlikte birçok dizi flim ve sinemada oynayan usta oyuncu halen, kendi web sayfasında değişik konuları ele alırken, TRT'de program metin yazarlığı yapmaktadır.


Son Güncelleme: 25.03.2016 23:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş