21 Aralık 2016 Çarşamba 15:04
Ölene Kadar 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı
ATV ekranlarında yakında başlayacak olan Ölene Kadar dizisinin başrollerin' de yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, güzel oyuncu Fariye Evcen, Sarp Levendoğlu gibi sevilen oyuncular yer alıyor. İşte Ölene Kadar 1. Bölüm tanıtım fragmanı sizlerle

Güzel oyuncu Fahriye Evcen ile yakışıklı oyuncu Engin Akyürek'i bir araya getiren dizi Ölene Kadar çekimleri başladı. Yapımını Tims Productions'un, yapımcılığını Timur Savcının yaptığı, yönetmenliğini de Umur Turagay'ın üstlendiği Ölene Kadar dizisi Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Seneryosunu Elif Usman'ın yazdığı dizi de aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikam iç içe geçiyor. Hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Ölene Kadar dizisin de Fahriye Evcen; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen ve bu yüzden de Dağhan'ın (Engin Akyürek) müebbetine son veren avukat Selvi olarak seyirci ile buluşuyor. 

Ölene Kadar dizisin de Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyici karşına çıkıyor. Şimdiden büyük merak ile beklenen dizi Ölene Kadar'ın Ocak ayında atv ekranlarında seyirci ile buluşacağı bekleniyor. 
Son Güncelleme: 21.12.2016 15:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş