O Ses Türkiye#039;de jüri üyelerinin kazançları dudak uçuklatacak!

O Ses Türkiye yarışması beğenilerek yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ederken Ebru Gündeş yarışmanın jüri üyeliğinden sürpriz bir şekilde ayrıldı. Ebru Gündeş'in yerine ise ekranlara damgasını vuracak olan efsane isim Sibelcan dahil oldu. O Ses Türkiye jüri üyelerinin haftalık Kazancı ortaya çıkınca dudak uçuklatan rakamlar dikkatleri çekti .

4 Ekim tarihinde ilk bölümü ile yeni sezon izleyici karşısına çıkan O Ses Türkiye yeni yarışmacıların performanslarını değerlendirecek reyting sıralamalarında üst sıralarda yer almaya devam eden Fenomen yarışma programı Acun Ilıcalı'nın kendi kanalında yayınlanıyor .Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda oturan Yeni isim ise Ebru Gündeş'in yerine gelen Sibel Can oldu.

O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda oturan isimlere ne kadar ücret verildiği konusunda yapılan açıklamalara göre jüri üyelerinin program başına aldıkları ücretler son derece dudak uçuklatıyor .Ekim ayının ilk günlerinde yayınlanmaya başlayan programın yeni jüri üyesi Sibel Can'ın haftalık ücreti ise ağızları Açık bırakıyor Sibel Can haftalık olarak 100.000 TL ücret alıyor .O Ses Türkiye'nin en eski üyeleri arasında yer alan Hadise ve Murat Boz'un ücreti ise bu yıl yerinde sayıyor Onlar da bu sezon haftalık 85 bin TL'ye imza attılar .

Athena Grubu'nun sempatik ikizleri Gökhan-Hakan Özoğuz'a haftalık toplam 90 bin TL ödeniyor. 3 yıldır jüri olarak görev aldığı O Ses Türkiye'den 'içinde bulunduğu durumdan dolayı' ayrılan Ebru Gündeş de en son haftalık 100 bin TL alıyordu.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×