12 Şubat 2017 Pazar 01:50
O Hayat Benim Efsun Ölecek mi Cemal Şok Anlar Yaşayacak

2014 yılından beri FOX TV’de görmeye alışkın olduğumuz, bir hafta ekranlara gelmeyince paniklediğimiz harika dizi O Hayat Benim’de yine gergin sahneler var. Tüm Türkiye’nin nefeslerini tutup soluksuz izlediği hem aşk hem aile her konudan içimize işleyen dizide Ateş ve Bahar mutlu sona ulaştı derken olaylar iyice sarpasarar.

            Önce Efsun’un hayatını çalmasına göz yuman Bahar, daha sonra da  yine Efsun’un çocuğunu kaçırdığını öğrenmişti. İlk seferinde her şeyi bir kenara bırakıp kız kardeşini affeden Bahar, bu kez Efsun’u affetmekte epey zorlanmıştı. Son olarak kızını bir gemiye bindirip götürmesinden sonra Bahar zor zamanlar yaşamıştı. Ateş’le yapılan anlaşma sonucunda Efsun’un teyzesi olan Sultan ve onunla beraber Salih’in kaçtıkları gemide yollarına devam etmesi gerekmişti. Bunun karşılığında ise Efsun, Arda ve Bahar’la beraber geri dönmüştü. Bahar’ın da Efsun’u tekrar affetmesi üzerine işler yoluna girmiş gibi gözükse de hiç öyle olmadı!

            Bahar’ın ikinci kez hamile kaldığı haberi hem izleyiciyi hem de dizi oyuncularını mutlu etmişti. Ancak bu durumdan fazlasıyla rahatsız olan biri vardı; Reyhan! Ateş’in yardımı üzerine müştemilatta kalan Reyhan Ateş’e gönlünü çok kaptırmıştı. Yaptığı kötü planlarla bebekten kurtulduğunda Ateş’e sahip olabileceğini düşünen Reyhan, Bahar’ın yemeklerine, çayına ilaç katarak bebeği düşürmek için elinden geleni yapmıştı. Son bölümde ise Salih ve Sultan’ın olduğu geminin battığı haberi ailenin üstüne bir çığ gibi düşer. Efsun’un Bahar ve Ateş’i suçlamasına sebep olacak haberle beraber Bahar’ın acı dolu sancıları başlar. Reyhan ise hain planının yerine geleceğini düşünerek mutlu olur. O Hayat Benim, 12 Şubat Pazar günü saat 20:00’da heyecan dolu yeni bölümüyle FOX TV ekranlarında olacak!

Son Güncelleme: 12.02.2017 19:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş