25 Kasım 2016 Cuma 22:46
O Hayat Benim Dizisi Reyhan Kaç Yaşında Nereli Sevgilisi Varmı
İzleyicilerinin merakla takip ettiği Fox televizyonunun sevilen yeni dizisi olan O Hayat Benim konusunda geçmişte baba zoruyla ayrılan bir aşktan doğan Bahar ismindeki bir gencin yıllar sonra gerçek hayatına sahip olmasını konu alıyor. Gecekondu mahallesinde zorluklar içerisinde büyüyen ve yıllar sonra zengin bir ailenin kızının tek çocuğu olduğunu öğrenen Bahar'ın artık her şey üzerine gelmemekte ve kader yüzüne gülmüştür. Fakat yeni hayatın da ona alışık olmadığı yeni gelişmeleri olacaktır.

Her geçen gün yeni isimleri O hayat Benim e dahil eden ve son olarak Selen Seyven'in Reyhan karakteri ile dizinin kadrosuna katılması izleyicilerde oldukça heyecan yaratmıştır. Başrollerinde Keremcan ile Ezgi Asaroğlu'nun oynadığı O Hayat Benim dizisi yeni oyuncuları ile renkli bölümleri ile ekran karşısına çıkmaktadır.

Her geçen gün yeni konuları ve bünyesine kattığı oyuncuları ile heyecanlı sahnelerin izlendiği O Hayt Benim dizisinde yeni oyuncu kadrosuna dahil olan isimlere  Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar, Sinan Albayrak, Ahu Sungur, Zerrin Sümer, Ozan Güler, Deniz Celiloğlu, Cahit Gök ve Cem Özer dir.

O Hayat Benim dizisinin konusunda geçmişte baba zoruyla ayrılan bir aşktan doğan Bahar ismindeki bir gencin yıllar sonra gerçek hayatına sahip olmasını konu alıyor. Dizinin başrolündeki Emir ve Hasret karakterleri birbirine aşık iki geçtir. Bu birliktelikten dünyaya gelen çocuk aileler tarafından istenmeyerek iki genci ayırırlar ve çocuğu yardımcısı İlyas'a verirler. Gecekondu mahallesinde zorluklar içerisinde büyüyen ve yıllar sonra zengin bir ailenin kızının tek çocuğu olduğunu öğrenen Bahar'ın artık her şey üzerine gelmemekte ve kader yüzüne gülmüştür.Fakat yeni hayatın da ona alışık olmadığı yeni gelişmeleri olacaktır.

Son Güncelleme: 25.11.2016 23:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş