01 Ocak 2017 Pazar 20:49
O hayat Benim 01 Ocak Bölümü Yayınlanacak mı Neden Yayınlanmayacak
 Fox TV ekranlarının beğenilen dizisi O Hayat Benim bu hafta yayınlanmıyor. 115. bölüm ile ekranlara gelmesi beklenen dizinin yayında yer almaması diziyi yakından takip edilen izleyiciler tarafından merak konusu oldu. O Hayat Benim dizisinin final yaptığı söylentileri hızla yayılırken Fox TV hayranları için sevindirici açıklamada bulundu. İkinci defa fragman yayınlanan FOX TV yeni bölümün 8 Ocak 2017 tarihinde yayınlanacak duyurusunu yaptı.

Fox TV dizisi olan O Hayat Benim  115. bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek olması izleyicileri üzdü.Son günlerde ardarda final yapan dizilerin ekranlara veda etmesi üzerine dizin yakından takip eden izleyiciler O Hayat Benim dizisi final mi yaptı sorusu ile karşı karşıya kaldılar. Ancak dizinin hayranları için sevindirici açıklama Fox TV yönetiminden gecikmedi. Dizinin yeni yayınlanan fragmanı ile yeni bölümün 8 Ocak 2017 tarihinde yayınlanacak açıklaması yapıldı.

O Hayat Benim dizisinin final yaptığını düşünen hayranları kısa süreli tedirginlik yaşarken dizinin bu hafta yayınlanmayacak olması final endişesi doğurdu. Yakın zamanda birçok dizinin final yapması reytinglerin diziler üzerindeki etkisi düşünüldüğünde diziyi takip eden izleyiciler panik oldular.

Yeni yayınlanan fragman ile televizyon ekibinin yaptığı duyuruya göre yeni bölüm 8 Ocak 2017 tarihinde yayınlanacak sevilen dizi O Hayat Benim pazar akşamları renk katmaya devam edecek.

Son Güncelleme: 01.01.2017 20:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş