15 Ekim 2016 Cumartesi 22:20
Nur Yerlitaş Meme Kanserimi Oldu Nur Yerlitaş Sağlık Durumu
İşte Benim Stilim ile bir anda Yıldızı parlayan herkes tarafından tanınan isim haline gelen Nur Yerlitaş tedavi için gittiği hastanede kendisine meme kanseri teşhisi koyulması üzerine şok oldu. Nur Yerlitaş sağlık durumu ile ilgili merak edilen detaylar sizin için haberimizde aktarıldı.

 İşte Benim stilim yarışması ile jüri üyeliği yapıp bir anda  yıldızı parlayan ünlü modacı Nur Ella lakaplı Nur Yerlitaş'ın meme kanserine yakalandığı iddiaları kendisini seven hayranlarını üzdü.Tedavi için gittiği hastanede meme kanserine yakalandığı söylendi. Dün akşam saatlerde sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajında gözleri yaş dolu bir kadın fotoğrafı ile bazen hayat bizi sürprizler yapar cümlesini kullanan Nur Yerlitaş hayranlarını meraklandırdı.

Kafa karıştıran bu paylaşımın hemen ardından ise Demet Akalın'ın da "Bu gece bütün dualarım seninle Nur ablam' yazarak, Yerlitaş için 'dua' istediği belirtildi. Hastalığını meme küçültme ameliyatı için gittiği hastanede yapılan muayene ile tesadüfen öğrenen Nur Yerlitaş'a yapılan detaylı kontrollerin ardından 'meme kanseri' teşhisi kondu. Hastalığın ilk aşamasında olan Nur Yerlitaş, bugün saat 11.00'da ameliyat masasına yattı.Kendisine acil şifalar diliyoruz biran önce hayaranlarının karşısına çıkmasını umuyoruz.

NUR YERLİTAŞ KİMDİR?
Adı Soyadı: Nur Yerlitaş
Yaşı: 56 (11.12.1960)
Boyu: 1.67 cm
Kilosu: 92 kg
Burcu: Yay
Göz Rengi: Kahverengi

 
Son Güncelleme: 16.10.2016 03:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş