21 Ekim 2016 Cuma 15:53
Mustafa Ceceli'den Dobra Dobra Kayahan Yorumu
Ünlü şarkıcı Şubat ayında çıkarmayı planladığı Kayahan'ın en iyileri isimli albümü öncesinde yeni klibi için kamera karşısına geçti .Klip için seçtiği mekanın Haydarpaşa Tren Garı olmasının nedenini şu şekilde açıkladı .

"Yeni albüm öncesinde Kayahan ağabeyimizi hem analım hem de hatırlayalım diye ‘Sarı Saçlarından Sen Suçlusun' un klibini çektik. Haydarpaşa'da çekim yapmamızın nedeni ise Kayahan ağabey zamanında bu şarkının klibini burada çekmişti. Biz de o dönemi hatırlayalım diye trenlerin arasında o döneme ait benzer planlar çektik."
Kayahan'ın klipteki el ve mimik hareketlerine kadar çalıştığını dile getiren Ceceli, “Müzikte bazen geriye dönüşler yapıyoruz şimdi video klipte bunu yapacağız” dedi.



Mustafa Ceceli'den Dobra Dobra Kayahan Yorumu

"BENDEN KORKARLAR"


Mustafa Ceceli, yıllar öncesinde Kayahan ile ilgili yaşadığı anısını şu sözlerle anlattı:

"Kayahan abimizden korkardım. Hatta bir gün telefon görüşmemizde kendisine de dile getirdim. O da bana 'Ben sözlerimi karşımdakine, onun duymak istediği gibi değil daha çok dobra bir şekilde söylediğim için genelde benden korkarlar' dedi. Ben Kayahan abimiz ile iki kez çalışma fırsatı buldum. İkisinde de kendisinden tam not aldım. ‘Sarı Saçlarından Sen Sorumlusun' onlardan bir tanesidir."
 
 
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş