06 Ekim 2016 Perşembe 23:19
Murat Zuhal Topaldan Neden Kovuldu
Zuhal Topal evlendirme programında böyle bir Damat adayı var ki konuşmaları ile hem güldürüyor.Hem şaşırtıyor ilginç karakteri Nevi şahsına münhasır hali ve tavırları ile bir anda ilgi odağı olan Murat Bey geçtiğimiz gün Zuhal Topal tarafından stüdyodan kovuldu .işten kovulmanın nedenleri sizler için sayfamızda aktarıldı...

 Murat Bey İstanbul'da hayatını sürdüren kimya öğretmenliği yapan aynı zamanda polislik ile ilgilenen damat adaylarımızdan birisiydi.Farklı esprileri kendine has tavırları ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştı Şadıman Hanım ile Melih Bey karşısında tartışan Murat Bey Zuhal Topal tarafından programdan kovuldu .Murat Bey'e içeride Talip gelen Rosa Hanım ise saygısızlık yapan birine Talip geldiği için locadaki seyircilerden özür diledi.

Kimya öğretmeni olarak Zuhal Topal’la katılan gelen talipleri ile de çok konuşulan Murat öğretmen stüdyodan kovuldu. Murat şarkıları ve dansları ile dikkat çekmiş ve Zuhal Topal’da popüler olmuştu.

Şarkılarını insanlara tanıtmaya geldiğini söyleyen Murat ne yazık ki Zuhal Topal’dan kovulmuş oldu.

Kendisini öğretmen olarak tanıtan ve aldığı eğitime mesleğe bu tavırları hiç yakışmayan Murat bey kendisine yazık etti.Onlarca izleyici kendisini kınadı.
 
Son Güncelleme: 06.10.2016 23:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş