16 Eylül 2016 Cuma 00:22
Meryem Uzerli yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde!
ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon öncesi son haberleri aktarmaya devam ediyoruz. Son olarak Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan Uzerli sevilen dizinin oyuncu kadrosunda kendisine yer buldu. İşte detaylar..
 
Geçtiğimiz sene ilk sezonu ile fırtınalar gibi esen ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde artık yeni sezon öncesi geri sayıma geçildi.

Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği oyuncu kadrosunda ise Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna Meryem Uzerli de katıldı.

Son olarak Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan ve ülkemizde Muhteşem Yüzyıl ile ün kazanan Uzerli bundan böyle sevilen dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak.
 
Meryem Uzerli kimdir?
12 Ağustos 1983 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Uzerli’nin tam adı Meriem Sahra Uzerli’dir Hamburg’da oyunculuk eğitimleri alan Meryem Uzrli ülkemizde olarak Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır.

Dizide Hürrem Sultan karakteriyle ünü yayılan Uzerli ardından çeşitli reklam filmlerinde rol almıştır.
Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacaktır.
 
Son Güncelleme: 17.09.2016 12:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş