04 Kasım 2016 Cuma 20:18
Melih ve Melisa Aşkı Yeniden Doğuyor Söylentileri Gündeme Düştü

Zuhal Topal evlilik programı beğenilerek izlenmeye devam ederken programda yer alan gelin ve damat adayları ilişkileri arasında yaşanan gelgitler oldukça fazla konuşuluyor. Zuhal Topal programında sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden birisi de Melih ve Melisa çiftinin yeniden başlamaya yönelik adımlar atacağı sanılan aşkları oldu.

Zuhal topalla izdivaç programında Melih ve Melisa aşkı yeniden mi doğuyor. Melisa duygusal konuşmaları ile Melihe tekrar güvenmek istediğini dile getirdi .Melih ise Melisa'nın güvenini kazanacağını söylerken programın sunucusu Zuhal Topal Melih Melisa'ya ya gerçekten sevdiğini düşündüğünü ifade etti..

Hafta içi her gün izlenme rekorları kıran izdivaç programları arasında baş sıraları çeken Zuhal Topal sosyal medyada Şu günlerde Melih ve Melisa arasındaki aşkları ile gündeme geliyor.İnsanlar bu aşk ile ilgili yorumlar yapmaya devam ediyorlar .Evlendirme programları arasında oldukça ilgi odağı olan çiftlerden birisi olan Melih ve Melisa yeniden elele evlilik yolunda ilerlemeye çalışacaklar mı merak ediliyor.

Zuhal topalla programında Melih Melisa için şarkı seslendirdi Murat Boz'un Özledim şarkısını dile getiren Melih Çok duygusal anlar yaşattı. Melih şarkı söylerken bölgede bulunan adaylarda duygulandıran ilişkinin yeniden başlaması için sosyal medyada yoğun yorumlar yapıldı .Melih'in herkese Melis'e maskesi vermesi sürprizi Çok beğenildi. Melis herkese kime baksam Meliha gördüğün için bunu yapmak istedim açıklamasında bulunurken Melisa bu sürpriz karşısında adeta mest oldu. Melih'in yaptıkları yenilir yutulur şeyler değil Cümlelerini kullansa da onunla birlikte olmayı çok istedi ve Melih ile konuşacağını bunun onu affettiği anlamına gelmediğini açıkladı .Bakalım ilerleyen dönemlerde bu aşk yeniden küllerinden doğacak mı

Yorumlar

Google+'da Paylaş