08 Kasım 2016 Salı 12:38
Medya Patronu Acun Ilıcalı Yeni Bir Aşka mı Yelken Açıyor?İddialar Gerçek mi?

Televizyon dünyasının önemli ismi, yaptığı aykırı yarışma proğramlarıyla milyonları ekran karşısına bağlayan Acun Ilıcalı’nın adı son günlerde aşk dedikodularıyla da anılmaya başladı.
Yakışıklı televizyoncu Acun Ilıcalının adı magazin dünyasında yasak aşk ile duyuldu. Bu duruma çok sinirlense de  adı Yunanistan’daki O Ses Yunanistan  yarışmasının sunucusu ile çıkınca Acun Ilıcalı bu durumla ilgili bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Acun Ilıcalı ile adı çıkan ve sevgilisi olduğu iddia edilen ismin Eleni Tsangkrinou magazin paparazzileri tarafından merak edildi. Daha önce iki çocuğunun annesi Zeynep Ilıcalı’dan ayrılarak kız arkadaşı Şeyma Subaşı ile kameralar karşısında görülen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşının evlenme haberleri beklenirken aniden EleniTsangkrinou ile adının çıkması gündeme adeta bomba gibi düştü.

Televizyon yarışma projelerine bir yenisini daha ekleme aşamasında olan Acun Ilıcalının adı  bir anda projenin sunucusu ile çıkmaya başladı.Ortaya çıkan bu dedikoduların ardından Acun Ilıcalı konuya ilişkin sosyal medya aracılığıyla sert  bir açıklama yaptı.O Ses Yunanistan adlı yarışmanın sunucusu Eleni Tsangkrinou ile çektirdiği fotoğrafın yanlış yerlere çekildiğini ve yanlış anlaşmaya neden olduğunu belirten Acun Ilıcalı,’’Bu benimle ilgili ortaya atılan iddia tamamen sosyal medyanın ürettiği bir dedikodudan ibaret…

Ben bu gibi ithamlardan hep uzak durmaya çalıştım. Bunun gibi yalan üreticileri hem sevmem hem de hiç muhataba da almadım,bu laf üretip çamur atanların da ne ekip arkadaşlarımı ne de sevdiklerimi üzmelerine asla izin vermem” şeklinde konuşan Acun Ilıcalı konuşmasına şunları da ekledi:

Yunanistan da da Türkiye de yapmış olduğumuz O Ses Türkiye’nin bir benzerini yapmak için çalışmaya koyulduk. Bu fotoğraf sosyal medyada dedikodu malzemesi oldu.Ama onlara şöyle söyleyeyim;Biz o Ses Yunanistan ekibini Çeşme’de misafir ettik ve orada sunucumuz Eleni Tsangkrinou ve erkek arkadaşı da oradaydı o fotoğrafta orada beraber çekilen fotoğraflardan biriydi.dedi.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş