13 Şubat 2017 Pazartesi 12:55
Lindsay Lohan Ramazanda Oruç Tutup İslamı Yaşadığını Övgüyle Anlattı

Hollywood dünyasının ünlü isimlerinden Lindsay Lohan, Kur-an okumanın kendisi üzerindeki etkilerinden bahsetti.Kuveyt TV’sinde yayınlanan Siwar Shoaib adlı sohbet programına konuk olan Lohan, namaz kıldığını ve geçtiğimiz Ramazan ayında üç gün oruç tuttuğunu söyledi.

Birkaç yıl önce elinde bir Kur’an-ı Kerim’le görüntülenen Lohan, ABD’de insanların bu nedenle kendisini yargılamalarından ve kötü yorumlar yapmalarından üzüntü duyduğunu sözlerine ekledi.

Kur’an-ı Kerim kitabının kendisi için özel olduğuna değinen Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, "Kur'an-ı Kerim benim için bir teselli, sahip olduğum güvenli bir şeydir." Dedi. Telefon uygulaması üzerinden kur-an dinlediğini Lohan, bazı sureleri arapça yazmayı denediğini de ifade etti.Lindsay Lohan, programda, Kuveytli bir arkadaşı ile birlikte geçtiğimiz Ramazan ayındaüçgünoruçtuttuğunu belirterek “Zordu ama iyiydi, kendimi iyi hissettim” diye konuştu.

Lohan, basında sık sık yayınlanan Kur’an-ı Kerim taşırken çekilmiş fotoğrafına ilişkin bir soruya ” Amacım sadece bir kitap tutmak değildi. Kur’an -ı Kerim benim için bir teselli, sahip olduğum güvenli bir şey” diye yanıt verdi.Program bitiminde sunucu Şuaib Raşid’in “Teşekkürler Lindsay, yakın zamanda ahirette görüşürüz İnşallah.” demesinin ardından stüdyoda keyifli anlar yaşandı. Lohan’ın “Umarım çok da yakın olmaz.” Cevabını vermesi stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş