20 Ekim 2016 Perşembe 23:56
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda yayınlanacak mı merak ediliyor
Türk televizyonlarının uzun soluklu dizileri arasında yer alan ve her Perşembe ekranlarda kendi gününde kendi saatinde sloganı ile çıkan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümlerinin başlamamasının ardından dizinin hayranları merak etmeye başladı. İşte detaylar..
 
Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Henüz yayınlayacak bir kanal ile anlaşılamamasının yanı sıra geçtiğimiz günlerde Pana Film’e açılan dava Kurtlar Vadisi Pusu’yu derinden sarstı.

15 Temmuz darbe girişiminden 1 ay önce Pana Film Kurtlar Vadisi Darbe patentini almak için başvurmuştu ancak patent kurumu bunu reddetti ve Pana Film’i savcılığa şikayet etti. Bunun ardından da Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapımcısı Pana Film hakkında soruşturma açıldı.

15 Ocak 2003 tarihinden bu yana çeşitli kanallarda ekranlarda olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış ve 300.bölümü ile sezon finali yapmıştı.
Bu sezon başında dizinin yeni bölümlerinin başlamaması da hayranlarını meraklandırdı. Yapımcının şuan için herhangi bir kanalla anlaşması durumu yok. Eski bölümlerinin 360 TV’de yayınlanacağı Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Ekim ayının son haftasında izleyenleriyle buluşacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş