02 Ekim 2016 Pazar 18:43
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi hangi kanalda yayınlanacak merak ediliyor
 
Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli gibi isimlerin yer aldığı ve kendi gününde kendi saatinde klasiğiyle hayranlarının karşısında olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon öncesi hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Bugüne kadar ATV, Star Tv, Show TV, TNT gibi kanallarda yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı.
Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu dizisi için yeni sezonda da Kanal D ile görüşmelerin başladığı bilgileri gelmişti. Ancak gelen son bilgilere göre Kanal D ile olan görüşmeler de tıkandı ve sonuç alınamadı.

Yeni sezonda yine ekranlarda olması planlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin her sezonda en çok izlenenler arasında yer aldığını ve zirveden inmediğini belirtelim.

Son olarak 300.bölümü ile sezon finali yapan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezonunda 15 Temmuz akşamı FETÖ terör örgütüne bağlı olan bir grubun gerçekleştirdiği darbe girişiminin anlatılması bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi son olarak Arka Sokaklar dizisinde rol alan Uğur Pektaş’ı da oyuncu kadrosuna dahil etmişti.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş