28 Ekim 2016 Cuma 23:15
Kurtlar Vadisi Final mi Yaptı Yeni Bölümler Oynayacak mı
Ekranların uzun soluklu dizilerinden biri olmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu yayından mı kaldırılıyor?Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda ekrana gelecek mi? Kurtlar vadisi Pusu bitti mi? Gibi merak edilen pek çok sorunun  yanıtını öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz İşte dizi ile ilgili merak edilenler…

Kurtlar vadisi Pusu dizisinin yapımcısı Pana Film dizinin yeni sezonu ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu.
İzleyicinin uzun bir süredir beğeni ile takip ettiği Kurtlar vadisi Pusu uzun bir süredir başlamayınca dizi ile ilgili birtakım söylentiler ortada dolaşmaya başladı.Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayından kaldırıldığına dair dedikoduların yayılması üzerine dizinin yapımcısı olan Pana Film’den bir açıklama  yapıldı.

15 Ocak 2013 yılından beri çeşitli kanallarda ekrana gelen  ve izleyicinin beğenisi kazanan Kurtlar Vadisi Pusu ‘nun yapım şirketi Pana Film’den dizinin yeni sezon yayın tarihi ile ilgili net bir bilgi paylaşılmasa da izleyicinin merakını giderecek bir açıklama geldi. Ekranların efsanevi dizisi Kurtlar Vadisi Pusu ekim ayının son haftasında izleyici ile buluşacak.
Pana  Film tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi:

"Toplumsal olaylardan esinlenerek hazırlanan Kurtlar Vadisi adlı dizi için, 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesinde de FETÖ adlı hain yapılanmanın kalkıştığı 15 Temmuz darbe girişimine gelinen süreçte gerçekleşen diğer darbe girişimlerini konu alan bir konsepti içeren projemiz hazırlanmıştır. Bu kapsamda, içinde 'Kurtlar Vadisi Suriye' ve 'Kurtlar Vadisi Terör' adlı domainlerin de bulunduğu 208 farklı domainimiz gibi 'Kurtlar Vadisi Darbe' domaini de alınmıştır. Ülkemizin meşru hükumetine ve devlet büyüklerimize karşı gerçekleştirilen hain kalkışmaların 15 Temmuz öncesinde de 'darbe' olduğu izahtan varestedir."
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş