03 Ekim 2016 Pazartesi 19:59
Kısmetse Olur’un gözde çifti Semih ve Hazal kavga etti!
 
Seda Akgül’ün sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. 2 Ekim Pazar günü eleme gecesinde gelin adayları arasında yer alan Serap yarışmaya veda etti ve yeni gelin adayı olan Nazlı Ceylan programa merhaba dedi. Eleme gecesinin ardından 3 Ekim Pazartesi günü yayınlanan bölümde ise programın gözde çiftleri arasında yer alan Hazal ve Semih arasında yaşanan kavga ise herkesi şok etti.

Programın ilk gününden bu yana aşk yaşayan Semih ile Hazal’ın arasında yaşanan kavga ise Hazal’ın kıskançlık krizlerinden dolayı kaynaklandı. Semih’in eve yeni gelen Nazlı’ya su vermesi tartışmalara neden oldu ve Hazal da bu duruma oldukça kızdı.

Semih kırmızı odada her ne kadar Hazal’a sürpriz yapsa da Hazal içeri girmedi. Semih onu odada beklerken Hazal’ın gelmemesi onu hayal kırıklığına uğrattı.

Hazal Babalık kimdir?
1995 yılında dünyaya gele Hazal Babalık 22 yaşındadır. Aslen Rizeli olan Hazal horonu çok seviyor. Maltepe Üniversitesi mezunu olan Hazal Kısmetse Olur programında Semih ile aşk yaşıyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş