05 Şubat 2017 Pazar 23:34
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((6 Şubat 2017 Pazartesi))
 Kısmetse olur 6 Şubat tarihinde Eve yeni gelen adaylar kim olacak merak konusu oldu. Kısmetse olur 6 şubat fragmanı sayfamıza sizler için aktarılmıştır. Tuğçe ve Kemal isimli gelin ve damat adayları Kısmetse olurda bu hafta dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. Peki kısmetse olur evine gelen Tuğçe ve Kemal kimleri aday olarak geldi işte merak edilen detaylar.

Kısmetse olur evinde bu hafta 5 Şubat pazar gecesi finalde elenen yarışmacıların ardından evden hem gelin hem de damat adayı eksildi. Gamze ve barışın evden gitmesi ile birlikte eksilen adayların yerine Tuğçe ve Kemal isimli yeni adaylar eve iştirak ettiler. Eve gelen Damat adayı Kemal Bey anında bayanların dikkatini çekti.  Çünkü Kemal Daha önce Tankut la ilişki yaşamaya çalışan Tuğçe'nin eski nişanlısı çıktı peki yarışmaya neden geldi. Tuğçe ile yeniden aşk yaşayabilecek mi Merak ediliyor.

Kısmetse olurda bu hafta Adnan ve Didem Çiftliği yine barışmadan haftaya kavgalı geçirecek. Adnan ve Didem çiftinin arasına buz dağları örülmeye devam ediyor. Aycan ve Onur çifti ise önemli bir gelişme yaşayacak. Ayça'nın annesi kısmetse olur evine gelirken Onur'u onayladığını söyleyecek. Bu hafta eve gelecek konuklardan bir diğeri ise Merve'nin babası olacak bakalım Kısmetse olurda bu hafta yeni gelişmeler yarışmacıları nasıl etkileyecek.
Fragman İçin Tıklayınız

Son Güncelleme: 06.02.2017 00:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş