23 Ocak 2017 Pazartesi 20:55
Kısmetse olur Yarınki Fragmanı 24 Ocak 339 bölüm fragmanı Çıkmış Kanal D Barış Aşklarını Karıştırdı

Kısmetse olur evinde şaşırtan  gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse olurda Pazartesi eve giren eski yarışmacı Gökhan, kendisini bekleyen sevgilisi Sibel'in gözyaşlarına neden oldu. Kısmetse olurda 24 Ocak salı günü neler yaşanacak gözler yeni yayınlanan fragmanı çevrildi. Kısmetse olur 24 Ocak fragmanı sizler için sayfamıza aktarıldı.

Kanal D ekranlarının beğenilen izdivaç programı kısmetse olur 24 Ocak 339. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Sosyal medyada en çok konuşulan programlar arasında yer alan kısmetse olur bu hafta eve yeni damat adayı olarak Gökhan geldi. Gökhan'ın dönüşü için reyting kaygısı olduğu söylentiler arasında yer alıyor. Kısmetse olur evine gelir eksi belli tutup seni alıp götürüyorum diyen ardından da şaka yapan Gökhan'ın eve döndüğü anlaşıldı .Akın kendisine Kahvaltı getiren tanıma yolunda olduğu Merve ile tartıştı sebebi ise gözlerinde getirdiği kahvaltının daha güzel olmasıydı. Didem ve Sibel desibelin eleme de Adnan'ın adını yazması için tartışma yaşadılar. Tuğçe ise Tankut'un kendisine olan duygularından Emin olmadığını eski ilişkisini Unutamadın mı sorusu ile dile getirdi.

Kısmetse olur 24 Ocak 339 bölüm fragmanını baktığımızda Barış'ın Gamze'ye değil Gamze zannettiği kişiye aşık olduğunu söylüyorlar. Berker ise sevgilisi Gözde her zaman karışır bileceğini ima ediyor. Diğer yandan Merve ayrıldığı sevgilisi Akın için taklitler yaparak Onunla dalga geçiyor. Tankurt sevgilisi için kahvaltı getirirken büyük beğeni kazanıyor eve yaşlı ve sarışın bir bayan Berker için geldiğini Berke'nin yaşanmış kadınlardan çok hoşlandığın dan dolayı böyle bir hareket yaptığını söylüyor .Bakalım bu gerçek bir gelin adayı mı yoksa programını hazırladı bir şaka mı Tuğçe sevgililer tahtasına Tankut ve kendisinin ismini yazıyor.

Son Güncelleme: 23.01.2017 23:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş