11 Kasım 2016 Cuma 10:11
Kısmetse Olur Serap Gürbüz Kimdir?Fotoğrafları,Videoları Hakkında Merak Edilenler

Kısmetse Olur Serap Gürbüz kimdir?yaşı kaç? boyu kaç? kilosu?  Kısmetse Olur Serap Gürbüz hakkında merak ettiklerinizi ve daha fazlasını  haberimizde  bulabilirsiniz.İşte detaylar…
Kanal D ekranlarında yayınlanan ve seyircinin beğenisini toplayan  Kısmetse Olur yarışma programında  yeni sezonda birbirinden güzel gelin adayları ve yakışıklı damat adayları  yarışıyor.Programda bu sezon   bir çok yeni isim var.

.Kısmetse Olur evinde göbeğine taktığı piercing  ve  farklı imajı ile dikkatleri üzerine çeken  yarışmacı Serap Gürbüz.Kısmetse Olur Serap Gürbüz kimdir? Serap Gürbüz’ün dikkat çeken fotoğrafları  ve yarışmacı hakkında  merak ettikleriniz haberimizde…

Yeni sezon yarışmacılarından Serap Gürbüz instagramda yer verdiği  pozları ile kendinden bir hayli söz ettirmeyi başardı.Güzel yarışmacı göbeğine taktırdığı piercing nedeni ilemidir bilinmez sürekli göbeği açık fotoğraflar paylaşıyor.

Kısmetse Olur Serap Gürbüz Kimdir?Fotoğrafları,Videoları Hakkında Merak Edilenler

Serap’ın Çakıl isminde bir köpeği var ve ondan vazgeçemiyor. Serap’la birlikte olmak isteyen damat adayının Çakıl’ı da kabul etmesi gerekiyor.Güzelliği ile dikkat çeken yarışmacı Gürbüz, insanlardan daha çok köpeğini sevdiğini  belirtiyor.

Kısmetse Olur evinin yeni gelin adaylarından Serap Gürbüz spor yapmaktan ve müzik dinlemekten hoşlanıyor.Deli dolu bir insan olan Serap Gürbüz damat adayının merhametli ve maço olmasını istiyor.

Serap Gürbüz

Kısmetse Olur evinin gelin adaylarından Serap Gürbüz 1988 yılında Hatay’da dünyaya geldi.Güzel yarışmacı İşletme bölümü mezunudur.Plates eğitmenliği yapan Serap Gürbüz,daha önce farklı bir projede yer almamıştır.Güzelliği ile dikkat çeken yarışmacının aklında damat adaylarından Gökhan olduğu tahmin ediliyor.

Serap Gürbüz yaşı:28

Serap Gürbüz kilo:55 
 

Serap Gürbüz boy:1.70

Yorumlar

Google+'da Paylaş