14 Kasım 2016 Pazartesi 14:15
Kısmetse Olur Şahin Nart kimdir? Yaşı kaç ?nereli? Ne iş yapıyor?

Geçtiğimiz sezon yarışmacılarının  ifşaları ve skandalları ile  ilgili uzun süre konuştuğumuz yarışma programı Kısmetse Olur yeni sezona bomba gibi giriş yaptı.İlgi ile takip edilen yarışma programında yeni sezonda yeni yarışmacılar var. Bu yarışmacılardan dikkat çeken isimlerden biri de Şahin Nart.Peki kimdir Şahin Nart? Gelin adayında nasıl özellikler arıyor?
Kısmetse Olur Şahin Nart kimdir? Yaşı kaç ?nereli? Ne iş yapıyor? Gibi birçok sorunun yanıtı ve Şahin Nart’ın biyografisi haberimizde .İşte detaylar…

Kısmetse Olur evinde geçtiğimiz sezondan iki yarışmacı dışında 13  de  gelin ve damat adayı bulunuyor.Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacılarının isimleri şöyle:
Ceyhun Durdu,ŞahinNart,MerveYurdakul,DidemDelen,AykutAlagöz,RabiaKaraca,GamzeGöktürk,GökhanSara,TolgaKulakçı,OnurDemirbaş,AdnanKızıltaş,HazalBabalık,Deniz Bozkurt

Şahin Nart kimdir?

Yakışıklı yarışmacı Şahin Nart 1991 doğumlu.İstanbul’da yaşayan yarışmacı Kısmetse Olur yarışma programında hayatının kadınını bulmak istiyor.ŞahinNart lisans mezunu ve uzman satış danışmanlığı yapıyor.Oğlak burcu olan yarışmacı hayalindeki kadının ayakları üzerinde duran birisi olmasını istiyor.

Kendisi ile İlgilenilmesinin  çok hoşuna gittiğini  belirten Şahin Nart birlikte olduğu kişinin sürekli onunla görüşüp konuşmasını istemekte.1.82 boyundaki yarışmacı Şahin Nart daha önce fotomodellik ve oyunculuk yapmış.  İki Dünya Arasında isimli dizide  rol almıştır.Kameralara yabancı olmayan damat adayı Şahin Nart bakalım  Kısmetse Olur evinde aradığı gelin adayını bulabilecek mi bunu izleyerek hep beraber göreceğiz. 

Yorumlar

Google+'da Paylaş