05 Şubat 2017 Pazar 21:00
Kısmetse Olur Saat Kaçta Başlayacak 05 Şubat 2017 Kısmetse Olur Elenen İsim
Her gün izleyenleri ekranları başına kilitleyen evlilik programı “Kısmetse Olur” reyting rekorları kırmaya tam gaz devam ediyor. RTÜK’ün cezalarını, halkın tepkilerini, programın her hafta elenenlerini deşifre edenleri bir şekilde aşıp yayın hayatına devam eden programda yine gerilim dolu bir hafta bizleri bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde özellikle Adnan ve Didem’in tartışmaları üzerine bölümler izlemiştik. Çalkantılı bir ilişki yaşayan ikili Didem’in yüzüğünü çıkartmasından sonra iyice ikiye ayrılmış durumda. Adnan’dan ve Adnan’ın ailesinden yeterli ilgiyi ve desteği göremediğini düşünen Didem kendi yöntemiyle yüzüğü çıkarmayı çözüm olarak görse de bu durum Adnan’ı gerçekten çıldırtmıştı. Bunun üzerine Didem’in sorunlarını konuşarak çözmek istemesine Adnan reddedince olay gittikçe büyümüştü.     

Programın 4 Şubat’taki bölümünde bir de sürpriz gelişme yaşandı! Programın evlenen tek çifti olan ve Can-Nur, Bat-Es olarak bilinen arkadaş gruplarıyla büyük ilgi toplayan Batuhan ve Nur Cimilli ikilisi sürpriz konuk olarak ekranlara geldi. 4,5 aylık hamile olan Nur’un güzel haberini vermek için çift geçtiğimiz günlerde yine programa gelmişti. Bu kez yeni sürprizleri bebeğin cinsiyetini söylemek ve ismini ilk kez açıklamak oldu. Ailesiyle dahi ismi paylaşmayan ikili ilk kez ekranlarda açıklama yaptı. Batuhan’ın ailenin isimlerdeki “Han” takıntısını da göz önünde bulunduran Nur, Batuhan’a da bu konuda sürpriz yaparak anlamı  cennette akan bal ırmağı olan “Asel Han” ismini koyacaklarını açıklamıştı. Olaylar karşısında araları bozuk olan Adnan’da onlara inanmadığı için ekranlar önünde ikiliden özür diledi.

Programın 5 Şubat Eleme Gecesi’nde ise Adnan’ın “Didem’i de alır giderim” sözü izleyicide merak uyandırdı. Şimdi herkes bu akşam ekranlarda izleyeceğimiz Kısmetse Olur’un yeni bölümünü bekliyor!

Son Güncelleme: 05.02.2017 23:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş