02 Kasım 2016 Çarşamba 14:05
Kısmetse Olur Rabia Karaca kimdir?Boyu,Yaşı,Kilosu Nedir?

Kısmetse Olur Rabia Karaca kim? yaşı kaç? boyu kaç ?nereli?gibi öğrenmek istediğiniz pek çok sorunun yanıtı haberimizde.İşte detaylar…
Kısmetse Olur yarışma programının en beğenilen gelin adaylarından birisi de  Rabia Karaca . Güzel yarışmacı geçen sezon yarışmacılarından Semih Kurtulmuş ile flört ediyor. Rabia karaca kimdir? 

Kanal D ekranlarının ilgi ile izlenen yarışma programı Kısmetse Olur  evinde yeni yarışmacılar olduğu gibi eski yarışmacılardan da isimler var.Bu sezon yarışmada birinci sezon yarışmacılarından iki isim bulunuyor.

Kısmetse Olur programının  yeni yarışmacılarının isimleri,
Ceyhun Durdu, Deniz Bozkurt, Rabia Karaca, Şahin Nart,Aykut Alagöz,Didem Delen,Gamze Göktürk, Gökhan Sara,Merve Yurdakul, Semih Kurtulmuş, Tolga Kulakçı, Onur Demirbaş,AdnanKızıltaş,HazalBabalık,Serap Gürbüz
Kısmetse Olur Rabia Karaca kimdir?Rabia Karaca biyografisi  haberimizde…

Rabia Karaca kimdir?

Kısmetse Olur evinin en merak edilen gelin adaylarından  Rabia Karaca 22 yaşında. Güzelliği ile dikkat çeken yarışmacı  İzmirli. Rabia Karaca oyunculuk mezunudur .Mankenlik yapan güzel yarışmacı Kısmetse olur evinde damat adaylarından  Semih  Kurtulmuş ile flört ediyor.izleyici Semih’i  geçen sezonki skandalları ile tanıyor.Semih Kurtulmuş  Murat ile olan  ses kaydında arkadaşlarına kadın ayarlarlarken yakalanmıştı. Rabia Karaca ile Semih  beraberliği ilerleyen zamanlarda da devam edecek mi izleyecek göreceğiz.

Rabia Karaca yaş:22
 

Rabia Karaca boy:1.76 
 

Rabia Karaca kilo:54 
 

Rabia Karaca mesleği: mankenlik 

Son Güncelleme: 02.11.2016 18:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş