16 Aralık 2016 Cuma 14:24
Kısmetse Olur Rabia İfşa Fotoğraf ve Videosu RAbGÖk Bitiyor mu Yoksa Rabia Karaca İfşa elvadami
Kanal D ekranlarında yayınlanan kısmetse olur evinde oldukça gergin bir hafta yaşandı kısmetse olur pazar gecesi yayınlanan final bölümünde ekranlara damgasını vuran adam Rabia'nın görüntüleri ortalığı karıştırdı.Kısmetse olur eleme gecesinde Rabia ve Gökhan'ın birleşmelerinin yaşandığı gece izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Hafta içi hergün 12:45 de izleyici karşısına çıkan kısmetse olur programı Seda Akgül'ün yorumu yine yayınlarına devam ediyor. 8 gelin adayı ve damat adayının hayatının aşkını aradı kısmetse olur evinde adaylar birbirini tanıyarak evlilik yolunda ilerlemeye çalışıyorlar.Kısmetse olur evinin büyük aşk yaşayan çifti Gökhan ve Rabia nın arasına bu hafta final gecesinde yayınlanan bir fotoğraf adeta kara kedi gibi girdi.

Rabianın bir gece kulübünde çekilmiş olan fotoğrafının yayınlanması üzerine Gökhan sinir krizleri geçirdi ve ilişkilerini bitirdiğini açıkladı. Rabia Gökhan'ın kendisine bu fotoğraf ilişkiniz den önce miydi sonra mıydı sorusu üzerine düşünmesi ve birlikteyken çekildiğini ifade etmesi üzerine aşkları inceldiği yerden korktu Rabia her zaman olduğu gibi Zorla ağlayarak rol yaptı.En başından beri kendisine Gökhan'a aşındırarak yakınlaşmayı sağlayan Rabia bu defa taktiğinde başarılı olamadı.

Kısmetse olur Rabia ve Gökhan tanıma yolunda ilerlerken eleme gecesinde ekranı yansıtan görüntüler ile zor durumda kalan Rabia gözyaşlarına boğulurken Gökhan sinirlerine hakim olamadı.Gelin adayı Rabia izleyenler gece kulübündeki örüntüleri görünce şok oldular Rabia ise bu durum karşısında İhtar aldı.

Son Güncelleme: 01.12.2016 14:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş