29 Ekim 2016 Cumartesi 19:41
Kısmetse Olur Onur Yüksel Kaç Yaşında Nereli
Kanal D ekranlarının ilgi  ile izlenen yarışma programı Kısmetse Olur’da yeni sezonda birbirinden iddialı  gelin ve damat adayları var.Kısmetse Olur damat adayı fenomen Onur Yüksel kim?

Merakla izlenen yarışma programı Kısmetse Olur da 23 ekim haftanın finalinde eve gelecek damat adaylarından biri de Onur Yüksel olacak.Peki kimdir fenomen Onur Yüksel?Bu hafta Kısmetse Olur evine kim veda edecek ve eve gelecek  isimler kimler olacak  sorusu kafaları meşgul etmeye başladı .Bu soruların cevabını öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz. İşte ayrıntılar.

Kısmetse Olur 23 Ekim haftanın finali ifşa oldu.haberimizde Kısmetse Olur evine girecek damat adayını sizlere tanımaya çalışacağız.Geçtiğimiz hafta yarışmada eve iki isim veda etti.Gelinler evinden Leyla Keskin, damatlar evinden de Arif Can  eve veda eden isimler oldu.Bu isimlerin yerine eve gelen damat ve gelin adayı olmadı.

Kısmetse Olur’da bu hafta  damatlar evinden bir kişi daha yarışmaya veda ediyor.Bu hafta damatlar evinden  eve veda eden isim evin en yaşlı damat adayı Suat Tümer oldu.23 Ekim haftanın finalinde eve veda edecek damat adayı Suat  Tümer’in yerine bomba bir isim geliyor.Eve gelecek isim TV8 ekranlarında yayınlanan  Fenomen yarışma programının yarışmacılarından biri  olan Onur Yüksel.

Kısmetse Olur fenomen Onur Yüksel kimdir?
Yeni damat adayı Onur Yüksel 1984 Karabük  doğumlu.Onur Yüksel Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi işletme bölümünden mezun. Onur bir süre profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Yaşadığı sakatlık nedeni ile basketbolu bırakmak durumunda  kalmıştır.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 19:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş