20 Aralık 2016 Salı 15:56
Kısmetse Olur Hazal Babalık; Semih beni aldattı!
Ekranların sevilen programı Kısmetse Olur elenen gelin adayı Hazal Babalık açıklama yaptı. Semih Hazal’ kiminle aldattı. Kısmetse Olur geçtiğimiz haftalarda elenen gelin adayı Hazal açıklama yaptı. Semih ile el ele evden çıkan yarışmacı neler yaşadı işte bütün detaylar haberimizde..

Hazal Babalık Semih beni aldattı diyerek Semih’i rezil etti. Kısmetse Olur elenen gelin adayı Hazal Babalık sayfasında paylaştığı videoda şunları söyledi;

Arkadaşlar bu zamana kadar hep sustum, çok sevdim ama öğrendiklerimden sonra çektiğim acı kadar hiç zaman böyle bir acı çekmedim. Kendi ağzından ben seni haketmiyorum , ben böyle bir adamım sen çok iyi bir insansın sana değer veriyorum ama iyi bir insan olduğun için diyen bir adam gördüm karşımda. Sabahında kahvaltıda birlikte olup gecesinde bana yalan söylediğini ve aldatıldığımı öğrenmek dünyanın en iğrenç hissi. Ben bunu hakedicek hiç birşey yapmadım. En saf duygularımla en temiz hislerimle sevdim. Ama değmezmiş. Elimden tutmuş ya ? Elimden tutup çıkan adam nerede ? Ben Semihin yanından çıktıktan sonra çok düşündüm. Bu açıklamayı yapmasaydım benim gururum ne olucaktı ? Ve ben bu açıklamayı semihin ağzından duyduklarımdan sonra böyle bir açıklama yaptım. Semihin yanını terkederken peşimden bile gelmedi. Açıklamam gerekiyordu ama allah yukarıda gerçekten sevenin ahı tutarmış ya allaha havale ediyorum.. allaha emanet olun..
Son Güncelleme: 20.12.2016 15:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş