01 Kasım 2016 Salı 14:43
Kısmetse Olur Gökhan Sara kimdir?Nasıl Bir Bayan Arıyor?Boyu,Yaşı Kaç?

Yeni sezona bomba gibi giriş yapan evlendirme programı Kısmetse Olur ‘da bu sezon yarışmada birbirinden iddialı  yeni isimler var. Sevilen yarışma programının en dikkat çeken damat adaylarından birisi de Gökhan Sara. Peki kimdir Gökhan Sara?

İnstagrama  son model  lüks arabalarla  çekilmiş pozlarını koyan damat adaylarından Gökhan Sara ilgi odağı oldu.Pek çok kişi Gökhan  Sara’nın mesleğini  ve zengin olup olmadığını merak etmeye başladı.

Yakışıklı damat adayı evlenmek istediği kadın profilini anlatırken evleneceği kadının hem ağırbaşlı olmasını hem işveli ve cilveli olmasını istiyor. Gökhan Sara kendisini de çapkın olarak tanımlamaktan geri durmuyor. Gökhan Sara  İnstagram hesabına yüklediği lüks arabalı pozları  ile bir hayli merak uyandırıyor.Yarışmaya katıldığında mesleği ile ilgili bilgi vermeyen damat adayının Porche’dan Ferrari’ye kadar  pek çok lüks otomobille pozları  var.Yakışıklı damat adayı Gökhan Sara kadınların peşinden koşmadığını .hep kovalanan taraf olduğunu dile getiriyor. Başak burcu olan Gökhan Sara İstanbul’da yalnız yaşıyor. Kendisini titiz olarak tanımlayan Gökhan Sara, gelin adayını önce    annesinin beğenmesini istiyor.

Gökhan Sara yaş:27

Gökhan Sara boy:176

 Gökhan Sara kilo :80

Son Güncelleme: 01.11.2016 19:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş