21 Ekim 2016 Cuma 12:51
Kısmetse Olur Gamze Öztürk kimdir? Nereli? Kaç yaşında ? boyu kaç ?kilosu ?
Kısmetse Olur yarışma programı 2. Sezon da da  izleyicinin beğenisini toplamayı başardı.Yarışmada yeni sezonda  yeni isimler var.Kısmetse Olur evinde güzelliği ile dikkat çeken  gelin adaylarından bir tanesi de  Gamze Öztürk.Peki Gamze Öztürk kimdir?Gamze Öztürk kimdir? Nereli? Kaç yaşında ? boyu kaç ?kilosu ? Gamze Öztürk’ün damat adaylarında aradığı kriterler nelerdir?Gamze Öztürk biyografisi haberimizde…

Gamze Öztürk

Programın dikkat çeken  gelin adaylarından biri olan Gamze Öztürk  1988 yılında Ankara’da doğdu.İstanbul’da yaşayan Gamze Öztürk Grafik tasarımı bölümünde okuyor. Gamze Kısmetse Olur evinde ilgileneceği damat adayının kültürlü olmasını istiyor.Maço bir erkek aradığını belirten Gamze Öztürk,sevgisi için her şeyi yapabileceğini ve her fedakarlıkta bulunabileceğini   söylüyor.Ayrıca kendisi ile birlikte olan kişinin aldatmayı aklından bile geçirmemesi gerektiğinin de üzerinde duruyor.

Gamze Öztürk yaşı: 28

Gamze Öztürk boyu:1.73

Gamze Öztürk kilo:57 
Kısmetse Olur Yarışma Programının Formatı 


Programda gelin ve damat adayları kendileri için özel olarak hazırlanmış olan iki ayrı evde  günde 12 saat geçirecekler. Haftanın birincileri para ödülünün sahibi olacaklar. Her hafta elenen yarışmacıların yerine yeni yarışmacılar  eve gelecek.

Yarışmada 3 farklı oylama var:

1.Ödül oylaması: Her iki takımdan da her hafta  birer kişi seçiliyor .Bu seçilen 1 kız ve 1 erkek aday  hem o hafta elenmiyor hem de 10 bin Tl kazanıyor.

2.Koruma oylaması:Her hafta iki takımdan  da birer kişi seçiliyor ve bu seçilen adaylar o hafta elenemiyor.

3.Eleme oylaması:Her hafta her takımdan birer kişi seçiliyor ve seçilen bu kişiler yarışmaya veda ediyor. 
Son Güncelleme: 21.10.2016 13:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş