09 Kasım 2016 Çarşamba 14:50
Kısmetse Olur Gamze Öztürk Hayatı ve Hakkında Merak edilenler

Hafta içi hergün 12: 45 de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan kısmetse olur programı sekizgenin ve damat adayından oluşuyor kısmetse olur evinde birbirlerini görüp beğenerek tanıma yoluna giren adaylar evlenme yolunda ilerliyorlar. Her hafta bir kişinin yarışmaya veda ettiği evde bir kişide 10 bin liralık büyük ödülü olarak haftanın birincisi seçiliyor . Kimi zaman aşk kimi zaman kin ve nefretle dolu dakikaların geçtiği kısmetse olur programı izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Kısmetse olur evinin güzel yarışmacı adaylarından olan Gamze Öztürk dobra tavırları dik kafalılık ve Maço hali ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kısmetse olur evinde aradığı erkek adayının mutlaka kültürlü olması gerektiğini belirten yarışmacımız aynı zamanda kendisini de elinde tutmayı başarabilecek. Maço bir erkek aradığını söylemişti. Onun için sevdiği adama her türlü fedakarlığı yapmak kaçınılmaz .Yeter ki aldatmaya aklımın ucundan geçirmesin. Gelin hep birlikte Gamze Öztürk kimdir Nerelidir fiziksel özellikleri nelerdir hep birlikte öğrenelim.

 Gamze Öztürk 1988 yılında Ankara'da dünyaya geldi 28 yaşında olan güzel gelin adayı yarışmanın en beğenilen ve ilgi gören adaylarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. 1.73 boyunda olan Gamze Öztürk 57 kilogram ağırlığındadır.Üniversitede grafik tasarım bölümü okuyan arışmacımız hayatını İstanbul'da devam ettirmektedir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş