21 Ekim 2016 Cuma 14:32
Kısmetse Olur Deniz Bozkurt Kimdir?Boyu,Yaşı,Kilosu Nedir?
Deniz Bozkurt kimdir? Nereli? Kaç yaşında?Deniz Bozkurt nasıl bir damat adayı arıyor?Deniz Bozkurt hakkında bir çok bilgiyi haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte Deniz hakkında merak edilenler…Kanal D ekranlarında yayınlanan  Kısmetse Olur yarışma programının yeni sezon  yarışmacılarından biri de  Deniz Bozkurt.İnstagram  hesabından  birçok   fotoğrafını paylaşan güzel yarışmacı  Deniz Bozkurt  ilgi odağı olmayı başardı.Neşeli bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Deniz Bozkurt yaşamayı bilen ,kendini şımartacak bir eş adayı aradığını söylüyor.Kollarına yaptırmış olduğu dövmeleri ile dikkat çeken güzel yarışmacı doğal ve sade olmayı seviyor. Güzel  yarışmacı  Bozkurt sevdiğini fakat aşık olmadığını dile getiriyor.

Kısmetse Olur Deniz Bozkurt kimdir?

Kısmetse Olur evinin dikkat çeken  gelin adaylarından Deniz Bozkurt 24 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Deniz Bozkurt Grafik tasarımı bölümünden  mezun.Damat adayında aradığı kriterleri açıklayan Deniz Bozkurt, kendine güvenen, yaşamayı bilen,eğlenmeyi bilen, kendisine neşe katacak ve şımartacak birini arıyor.
Deniz Bozkurt yaşı:24
Deniz Bozkurt boyu:1,73
Deniz Bozkurt kilo:55

Kısmetse Olur yarışmacıları

Yeni sezonda yarışmada birinci sezondan iki isim var. Yeni sezonda  yarışmada yer alan yeni isimler şöyle:Ceyhun Durdu, Deniz Bozkurt, Aykut Alagöz ,Didem  Delen,Gökhan  Sara, Gamze  Öztürk,Onur Demirbaş, Hazal Babalık ,Rabiz Karaca, Adnan Kızıltaş, Serap Gürbüz, Şahin  Nart, Semih Kurtulmuş,AycanVarış,Tolga Kulakçı.Gelin ve damat adayları Kısmetse Olur evinde kendilerine uygun birer eş adayı bulabilecekler  mi yoksa yarışmadan ayrılacaklar mı ? bunu ilerleyen zamanlarda hep birlikte öğreneceğiz.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş