07 Kasım 2016 Pazartesi 09:50
Kısmetse Olur Damat Adayı Şahin Nart Kimdir?Mesleği,Yaşı,Boyu Nedir?

Ben hayatıma girdiği günden itibaren ekranların Fenomen yarışması olmayı başaran kısmetse olur ikinci sezon damat adaylarından Şahin Nart kimdir kaç yaşındadır ? Kısmetse olur evinin yakışıklı damat adayı Şahin kaç yaşında soruları sıklıkla sorulurken cevabını merak eden izleyicilerimiz için sayfamızı hazırladık.

Hafta içi hergün 12: 45 de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan kısmetse olur programı sekizgenin ve damat adayından oluşuyor kısmetse olur evinde birbirlerini görüp beğenerek tanıma yoluna giren adaylar evlenme yolunda ilerliyorlar. Her hafta bir kişinin yarışmaya veda ettiği evde bir kişide 10 bin liralık büyük ödülü olarak haftanın birincisi seçiliyor . Kimi zaman aşk kimi zaman kin ve nefretle dolu dakikaların geçtiği kısmetse olur programı izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

 Kısmetse olur evinin yakışıklı damat adayı Şahin evde Gamze isimli gelin adayına Onun bütün hırçınlıkları kendisini istememesine rağmen ısrarla aday olduğunu söylüyor .Gamze'ye aldığı Bebekler ile onun gönlünü fethetmeye çalışsada bir türlü aradaki elektriği yakalayamayan yakışıklı damat adayının kaç yaşında olduğu izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Şahin Nart kimdir ?

1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen damat adayını fotomodellik ve oyunculuk yapmıştır .Ekranlarda bazı projelerde yer aldıktan sonra şimdilerde kısmetse olur programında yakışıklı ve sempatik damat adayı olarak karşımıza çıkmaktadır. Şahin Nart programda aradığı gelin adayı tarif ederken Kendi Ayakları üzerinde durabilen ve aşkını sonuna kadar savunan birisi olması gerektiğini söyledi ve evleneceği kadını bulmak için sabırla bekleyeceğini ifade etti.

İstanbul'da hayatını sürdüren Şahinler şuanda satış danışmanlığı yapıyor oğlak burcu olan Damat adayı mı bakalım kendisine uygun bir gelin adayı bulabilecek mi ?

 Şahin Nart‘in 1.82 boyu vardır 1991 doğumlu olan yarışmacımız lisans mezunudur.

Yorumlar

Google+'da Paylaş