21 Ekim 2016 Cuma 12:23
Kısmetse Olur Aycan Varış Kimdir?Yaşı,Boyu,Kilosu Nedir?

Kısmetse Olur Aycan kimdir? nereli, kaç yaşında? Kısmetse Olur Aycan hakkında merak ettikleriniz haberimizde.Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan ve izleyicinin   beğenisini toplayan yarışma programlarından biri de Kısmetse Olur. Yarışmada 2.sezonda  da birbirinden iddialı yarışmacılar yer alıyor. Sayfamızda 2.sezon yarışmacılarını sizlere tanıtmaya çalışacağız.Yeni sezonda Kısmetse Olur evinde yarışan ve dikkat çeken isimlerden biri de Aycan Varış.Kısmetse  OlurAycan Varış ile ilgili pek çok bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz.
Kısmetse Olur  Aycan kimdir ?nereli ?kaç yaşında? boyu kaç? gibi sorular izleyicinin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır .İşte Aycan Varış hakkında merak edilenler ve daha fazlası burda…

Kısmetse Olur Aycan Varış Aycan Varış Kimdir?
Aycan Varış 1994 yılında Çorum’da dünyaya gelmiştir.Çorumlu olan yarışmacı  İstanbul’da yaşamaktadır.22 yaşındaki yarışmacı   Aycan Varış ,Marmara Üniversitesi Moda bölümünden mezun olmuştur.Kısmetse Olur  evinin iddialı yarışmacılarından Aycan Varış daha önceleri birkaç proje de yer almıştır.1.68 boyunda olan güzel yarışmacı Kısmetse Olur evinde kısmetini arıyor. Evde dikkatleri üzerine çeken yarışmacı  Aycan Varış,evlenmek istediği damat adayının biraz maço olmasını  istiyor.Ayrıca  Aycan evlenmek istediği  damat adayının kendisini yönetmesini istediğini de dile getirmektedir.

Kısmetse Olur Aycan Varış yaşı:22

Kısmetse Olur Aycan Varış kilosu:53

Kısmetse Olur Aycan Varış boyu:1.68

 
Son Güncelleme: 21.10.2016 12:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş