29 Ekim 2016 Cumartesi 14:27
Kısmetse Olur Adnan Nereli  Ne İşle Uğraşır Boyu Yaşı Kısacası Adnan Kim
Kanal D ekranlarının en sevilen evlilik programı   Kısmetse Olur da gelin ve damat adayları hayallerindeki  eşi arıyorlar.7 gelin 7 damat adayının yarıştığı Kısmetse Olur  yarışma programında her hafta cumartesi gecesi haftanın finali yaşanıyor  ve evden bir kişi ayrılıyor. Yarışmada elenen yarışmacıların yerine yeni  isimler dahil oluyor.
Kısmetse Olur 2.sezona  hızlı bir giriş yaptı .Yeni sezonda  Kısmetse Olur yarışma programında yeni adaylar var.Kısmetse Olur yarışmacılarının isimleri şöyle;
Rabia Karaca,Adnan Kızıltaş,Ceyhun Durdu,Merve Yurdakul,Semih Kurtulmuş,Şahin Nart,Didem Delen,Gökhan Sara,Gamze Öztürk,Tolga Kulakçı,Hazal Babalık, Serap Gürbüz, Aykut  Alagöz ,Deniz Bozkurt.
Kısmetse Olur ‘da dikkat çeken damat adaylarından biri de Adnan Kızıltaş. Peki Kimdir Adnan Kızıltaş?biyografisi  haberimizde…
Kısmetse Olur Adnan 
Kısmetse Olur yarışma programının  yakışıklı damat adaylarından Adnan Kızıltaş 23 yaşında. Kars doğumlu olan Adnan  Kızıltaş aslen İranlı. Karsta doğan yarışmacı Ankara’da büyüdü. Başak burcu olan yarışmacı  halen  İstanbul Üniversitesinde eğitim görüyor.1.90 boyu ile dikkat çeken damat adayı Adnan Kızıltaş tercümanlık yapıyor .Fenerbahçeli olan yarışmacının hayalleri arasında çocuk sahibi olmak var.
Adnan Kızıltaş boy:1.90
Adnan Kızıltaş kilo:86
Adnan Kızıltaş burcu:Başak
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 17:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş