18 Kasım 2016 Cuma 23:43
Kısmetse Olur Adnan Didem sürpriz kına gecesi Herkesi Şok Etti
Kısmetse olur 17 Kasım perşembe günü yayınlanan bölümünde kına gecesi düzenleniyor.Kısmetse olur programında her geçen gün aralarındaki sevgi giderek artan Didem ve Adnan çiftinin yepyeni sürprizler ile izleyici karşısına  çıkması bekleniyor. Adnan Didem sürpriz kına gecesi hazırlıyor işte haberin detayları.

Kanal D ekranlarının beğenilen yarışma programı kısmetse olur bu hafta Adnan'ın Didem için hazırladığı kına gecesi ile şenleniyor Kısmetse olurda ilk kına gecesi gerçekleşecek.Kısmetse olur evinde bir çift daha evlilik hazırlığı öncesinde kına gecesi düzenleyip birlikteliklerini emin adımlarla devam edecekler.

Kısmetse olur evinde 17 Kasım Perşembe günü Adnan ve Didem çiftinin kına gecesi var .Kanal D ekranlarının evlilik yarışması olan kısmetse olur evinde son günlerde yaşanan gergin dakikalar inat şimdilerde aşk dolu süprizlerle dolu günler yaşanıyor .Adnan ve Didem çifti geçtiğimiz hafta her ne kadar kopma noktasına gelsede Mutlu son ile evlilik yolunda ilerliyorlar.
Sosyal medyada yer alan iddialara göre yeni sezondaki damat adaylarından olan Adnan ile Didem arasında evlilik sinyalleri her geçen gün artarak devam ediyor .Didem ile Adnan'ın son gelen dedikoduları 17 Kasım Perşembe günü kına töreni düzenlenir evde şenlik havası yaşanacağı yönünde evlilik yönünde. Adnan ile ve ilk adımı kına gecesi düzenleyerek atmış olacak. Adnandan sürekli sürprizler ve hediyeler bekleyen Didem bakalım bu olay karşısında nasıl bir tepki verecek. 17 Kasım Perşembe günü Didem'in kına gecesi isteyerek hep birlikte yaşanacaklara şahit olacağız.
Son Güncelleme: 18.11.2016 23:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş