17 Ocak 2017 Salı 19:21
Kısmetse olur 334. Bölüm Yarınki Fragmanı Çıktı 18 Ocak fragmanı Tankurt Tuğçe Aşkı hayat Buluyor

Kısmetse olur 18 Ocak fragmanı yayınlandı. Eve yeni gelen Tankurt ile Tuğçe arasında Yeni Bir Aşk doğuyor. Kısmetse olur 334. bölüm fragmanı haberimizde sizler için yayınlandı. Ksmetse olur son bölümünde Tuğçe'ye kardan adam sürprizi yapan Tankut onun gönlünü almayı başardı. 18 Ocak çarşamba günü 334 .bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan kısmetse olur fragmanını sayfamızda bulabilirsiniz.

Kısmetse olur evinde heyecan dolu dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Eve yeni gelen Merve Daha ilk günden Tuğçe ve Aycan ile kavga etti ve ilk ihtarını aldı kısmetse olur 18 Ocak çarşamba günü 334 bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Fragmanı yayınlanan yeni bölümde Tuğçe ve Tankut Arasında aşk Rüzgarları esecek gelin adaylarından Tuğçe hakkında çok hoşlandığını söyleyen Tankut oldukça sıcak sahnelere konu oluyor. Tuğçe'nin Tankurt hakkında söylediği söz ise güne damgasını vuruyor Tuğçe Tankut 10 kadından 8'inin isteyebileceği bir erkek yorumu ile herkesi şaşırtıyor. kısmetse olur yarışmasının yeni bölümü 18 Ocak Çarşamba günü saat 12:30 da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Kısmetse olur 334. bölümde Gamze ile Ünal arasında yakınlaşma olacak. Diğer yandan Berke'nin sevgilisine gelen çiçekler onu çileden çıkarıyor daha önce bir haftalık bir aşk yaşadığı kişiden Gülleri büyük bir sevinçle karşılayan Berke'nin sevgilisi şaşkına döner. Kent Berker bu duruma sinirlenip çiçekleri ayakları ile ezmeye kalkıyor. kısmetse olur 18 Ocak 334 bölüm yine kıskançlıklar kavgalar ve aşklara sahne olacak gibi görünüyor.

Son Güncelleme: 18.01.2017 10:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş