21 Ocak 2017 Cumartesi 20:44
Kısmetse Olur 21 Ocak 337. Bölüm Fragmanı Kanal D

Ekranların beğenilen izdivaç programı kısmetse olur 21 ocak akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. 21 Ocak Kısmetse olurda neler yaşanacak merak konusu oldu.İşte yepyeni bölüm fragmanı ile kısmetse olur 21 Ocak 338. bölüm fragmanı hakkında detaylar sizler için haberimizde aktarıldı.

Kısmetse olur'a yeni gelen aday Merve damatlar evinde eleştiriliyor. Diğer yandan Gözde Berker ile adını tahtaya yazıyor. Adnan ile Didem arasında sürtüşmeler devam ediyor. Didem evin ağlayan gelini Sibel'e final yükleniyor arkasından dedikodular yapıldığını söylüyor bunu isyan eden Didem ağlamak suç gülmek suç diye odayı terk ediyor.

Kısmetse olur ülke genelinde iyi bir izleyici kitlesi ile yoluna devam ediyor. Bu akşam Kanal D ekranlarında 338 bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Kısmetse olurda haftanın birincileri damatlar evinden Akın olurken gelinler evinden ise Aycan olacak. Ancak akıl dostane bir davranış ile ödülünü onlara veriyor ve Aycan ile Onur birlikte ödül yemeğine gidiyor.

Tankut ile Tuğçe arasında kıvılcımlanan yeni aşk, herkesi şaşırtıyor. Tuğçe ile tanışmak ve ona aşkını itiraf etmek için her yolu denemeye başlayan Tankut’un amacına ulaşıp ulaşmayacağı ise büyük merak konusu oluyor. Öte yandan fragmanda yer alan bir görüntüde gelin adaylarından Sibel’i sevindiren bir haberin geldiği belirtildi. Haberin ne olduğu ise merak konusu. Öte yandan damat adaylarından Ferhat’ın ise eve geri dönebileceği konuşulmaya başladı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş