12 Ocak 2017 Perşembe 17:09
Kısmetse olur 13 Ocak fragmanı Kısmetse Olur 330. Bölüm Fragman ve Detayları
 Kısmetse olur 13 Ocak fragmanı yayınlandı mı? Kısmetse olur 330. bölüm fragmanı merakla beklenirken detayları sizler için sayfamızda paylaşmak istedik. Kısmetse olur son bölümde neler yaşanacak? Heyecan dolu dakikaların yaşandığı 13 Ocak cuma gününde 330 .bölüm ile karşımıza çıkacak olan kısmetse olur evinde neler yaşanıyor işte detaylar.

Kısmetse olur evlilik yarışmasında yeni bölüm  13 Ocak Cuma günü izleyici karşısına çıkacak Kanal D ekranlarının Fenomen yarışma programı Kısmetse olurda onur ve Aycan aşkı haftaya damgasını vururken, Didem ve Adnan arasında yaşananlar da izleyicinin hoşuna gitti .Didem ve Adnan aşkı doludizgin giderken kısmetse olur evine Gökhan konuk olarak geliyor ve Sibel'e aşkını ilan ediyor . Kısmetse olur evinde onur ve Aycan romantik dakikaları gözlerden kaçmıyor. Evliliği her geçen gün bir adım daha yaklaşan Onur ile Aydanur romantik kar gezisi kısmetse olur evindeki adayları heyecanlandırıyor.

 kısmetse olur 330 bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız

Kısmetse Olur evine bu hafta final gecesinde Gökhan yeniden gelecek mi merak ediliyor..Kısmetse Olur gelin adaylarından Sibel ya elenmeyi yada biricik aşkı Gökhan’ın eve gelmesini ısrarla isterken izleyicide Gökanın gelmesini istiyor.. Aslında Kısmetse Olur evinin izlenme sayısını artıracak olan bu gelişme herkes tarafından merakla bekleniyor..

Son Güncelleme: 12.01.2017 17:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş