11 Kasım 2016 Cuma 01:48
Kısmetse olur 11 Kasım 277. bölüm fragmanı Hazal Gözyaşlarına boğuluyor

Kanal D ekranlarının beğenilen izdivaç programı kısmetse olur her geçen gün izleyici  kitlesini artırarak yoluna devam ediyor.Kısmetse olur evinde birbirinden güzel gelin adayları ve yakışıklı damat adayları hayatının aşkını arayarak evlilik yolunda ilerliyorlar.Kısmetse olur 11 Kasım 277. bölüm fragmanı ve kısmetse olur 277 bölüm neler olacak sorularının cevabı merak edenler için haberimizde hazırlandı.

Seda Akgül'ün sonunu ile hafta içi hergün 12:45 de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan kısmetse olur izdivaç yarışmasında kimi zaman aşk kimi zaman kavga kimi zaman kıskançlıklar sergileniyor.Kısmetse olur evinin en gözde çiftleri arasında yer alan Semih ile Hazal ilişkisi Hatırlamaya başladı.Günlerdir devam eden kıskançlık kavgalarının ardından tam durgun bir hafta geçiriyorlar derken nazara gelen Semih ve Hazal çifti ayrılık kararı aldılar.Kısmetse olur 277.bölümde Hazal gözyaşlarına boğularak önce tahtadan Semih ve Hazal adını sildi.Ardından fotoğrafları kaldırarak adeta sinir krizlerine girerek hıçkırıklara boğuldu Hazırlan bu duygusal hallerini anlamayan Semih ,Neden bir anda fotoğrafları kaldırıyor ,sevgi bu kadar basit mi? diyerek sitemde bulundu.Merak ettiğiniz kısmetse olur 277 bölüm fragmanını bu sayfadan sizlere verdiğimiz linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

 kısmetse olur evinde kırmızı odaya çağırılan Gamze'nin enkazları devam ediyor.Kısmetse olur da Semih ve Hazal aşka bitme noktasına gelirken Adnan ve Didem arasında açıldı.Ancak 277. bölümde Didem ve Adnan arasında Adnan'ın çabaları ile sıcak yakınlaşmalar göreceğiz.

 Diğer yandan Gamze Öztürk'ün Şahin'e yönelmesi ile Nazlı zor durumda kalıyor. Aykut ise rahat bir nefes alıyor kısmetse olur evinde Yeni aşklar yaşanacak mı merak edilirken program hakkında yayınlanan gelişmeleri sizler için sitemiz üzerinden güncel olarak bilgilerinize sunmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş