01 Ocak 2017 Pazar 20:57
Kısmetse Olur 01 Ocak Yayınlanacak mı Saat kaçta Başlayacak Haftanın Finali Kim Elenecek
 Kısmetse olur yayından kaldırıldımı kısmetse olur neden yayınlanmıyor? Kısmetse olur programı bitti mi? Ylbaşı özel yayınının ardından 1 ocak pazar gecesi kısmetse olur haftanın finali izleyici karşısına çıkacak. Kısmetse olur 1 Ocak tarihinde yayınlanacak olan 321. bölüm final gecesinde Kanal D ekranlarında sürpriz dakikalar yaşatacak.

Kısmetse olur yılbaşı özel yayını bölümle ekranlara gelecek yılbaşına özel hazırlanan programda elenen isimler oldukça konuşulacak gibi görünüyor. Gökhan ve Didem haftanın birincisi olurken birlikte yemeğe gittiler .Gökhan birinciliğinin yanında yaşadığı küskünlükler ile anılırken yeni yılda nasıl bir sürpriz ile karşı karşıya kalacak merak ediliyor. Sibel ve Gökhan arasında gerçekten bir yakınlaşma var mı? Sibel'in final gecesinde fragman da Gökhan'ın hoşlandığını ifade eden cümleleri Ünal'ı fena sinirlendirdi. Merakla beklenen kısmetse olur final gecesinde neler yaşanacak Isırsın cevabı sayfamızda yer almaktadır.

Kısmetse olur haftanın finalinde Kaan ve Öykü programa veda edecek isim olarak görünüyor. İki adayda evlilik konusundaki başarısızlıkları ile evde pasif durumda kaldıklarından dolayı kısmetse olur yapımcıları reyting endişelerini gidermek için iki adayın elenmesine karar verdi. Yeni yılda kısmetse olur evinde iki yeni adayın geleceği ifade ediliyor gelecek adayların ise Aykut ve Ayça olduğu söyleniyor dışarıda Zaten aşk yaşayan ikili evde bakalım bu aşklarını devam ettirebilecek mi ? Geçen günlerde kalp kırıklarını telafi etme amacı ile programa konuk olan ve bütün yaşananları anlatan Hazal ise, bu defa gelin adayı olarak sahne alıyor.

Son Güncelleme: 01.01.2017 20:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş