28 Ekim 2016 Cuma 22:59
Kırgın Çiçekler Endonezya'da Rekor Üstüne Rekor Kırdı
Kırgın çiçekler dizisi Türkiye'de yayınlanmaya başladığı andan itibaren büyük bir çıkış yakaladı bizi yakından takip eden izleyiciler oldukça beğendi reyting çıtasını yükseltti .Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile sıkı bir hayran kitlesi oluşturan kırgın çiçekler dizisi başarı rüzgarına sadece Türkiye'de değil yurt dışına da taşımayı başardı .Endonezya'nın en çok izlenen dizisi olarak büyük bir başarı yakalayan kırgın çiçekler dizisi dillere destan oldu.

Babasını küçük yaşta kaybeden Eylül bir gecekonduda annesi, kız kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşamaktadır. Üvey babası Kenan, Eylül'ü taciz etmeye başlayınca Eylül durumu annesine anlatır. Kocası Kemal'e söz geçiremeyen Mesude çareyi Eylül'ü yetiştirme yurduna vermekte bulur. Üvey babasının baskısından kurtulan Eylül bu sefer de annesi ve kardeşinin özlemini çekmektedir. Eylül'ün bu özlemini dindirmek için yetiştirme yurdunun müdür yardımcısı Feride elinden geleni yapmaya çalışır.

Ekranların beğenilen dizisi kırgın çiçekler her bölümde duygu yüklü sahneler ile izleyiciyi etkilemeyi başarıyor Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğitalp'in üstlendiği, dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat yer alıyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş