30 Kasım 2016 Çarşamba 19:11
Kiralık Aşk Elçin Sangu: Üç ay serumla yaşadım!
Barış Arduç’la birlikte yakaladığı uyum ve başarılı oyunculuğuyla göz dolduran güzel oyuncu  Elçin Sangu’nun attığı her adım hayranları tarafından takip ediliyor.

Kiralık Aşk dizisiyle sevilen oyuncu  Elçin Sangu’nun attığı her adım hayranları tarafından takip ediliyor.'Elçin Sangu verdiği röportajda 'Bu yıl yiyeceklerimi evde kendim pişirip sete götürüyorum.Evin dışında yemiyorum.Düzenli sporumu da sette yapıyorum. Toparladım'' açıklamasında bulundu.

Elçin Sangu Kimdir?

Elçin Sangu (d. 13 Ağustos 1985, İzmir), Türk oyuncu.

Çerkes asıllı olan Sangu, üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış, daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu olarak kazanmıştır
Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır. 2016 yılının Mart ayında Elidor bakım ürünleri, daha sonra ise Boyner markasının yüzü olmuştur.
Son Güncelleme: 30.11.2016 19:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş