22 Ocak 2017 Pazar 11:56
Kim Milyoner Olmak İster'de Sunucu Değişikliği Yeni Sunucusu Kim Oldu?Selçuk Yöntem Neden Ayrıldı?

Murat Yıldırım,son günlerde ise Kim Milyoner Olmak İster yarışma programını sunacağı gündeme gelen Türk televizyon ve sinemanın en önemli isimlerinden biri…
Kenan Işık’la Atv ekranlarında başlayan ve ünlü oyuncunun rahatsızlanmasının ardından farklı sanatçıların sunuculuk yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışma programını en son olarak yine ünlü bir sanatçı olan Selçuk Yöntem sunuyordu.

Kim Milyoner Olmak ister yarışma programı yayınlandığı günden itibaren her dönemde seyircilerin beğenisini kazanmış ancak Kenan Işık’ın yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun süreden beri tedavi altında olması ve hayati tehlike yaşaması yarışmanın farklı bir isim ile devam etmesini zorunlu kılmıştı. Yaşanan bu üzücü olayın sonrasında Kim Milyoner Olmak İster koltuğuna Selçuk Yöntem otururken uzun zamandan beri Selçuk Yöntem bu görevi başarıya yürütüyordu.

Başarılı sanatçı Selçuk Yöntem,Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını 2014 senesinden bu yana başarıyla devam ederken programın sunucusu ile ilgili 2017 yılı itibariyle yeni bir değişiklik daha yapılacağı açıklandı.Özellikle oyunculuk alanında eğitimler alarak kendisini bu alanda geliştirmiş veoyunculukta  aldığı rolleri en güzel şekilde icra eden genç yetenek Murat Yıldırım, bundan böyle Atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak ister yarışma programının yeni sunucusu olacak.

Genç oyuncu Murat Yıldırım’ın sunacağı Kim Milyoner Olmak ister yarışma programı için şimdiden çok heyecanlandığını ve çok istekli olduğu belirtilirken, Murat Yıldırım ile yarışmanın yeni çekimlerinin ne zaman olacağı henüz açıklanmış değil.

Ancak Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu yapacağı  Kim Milyoner Olmak ister yarışma programının yeni bölüm çekimlerinin kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirileceği ve seyirci ile buluşacağı ekranlarda olacağı belirtildi. Değişikliğin sebebi bilinmezken konuyla ilgili olarak henüz Selçuk Yöntem’den de bir açıklama gelmedi.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş