23 Ocak 2017 Pazartesi 13:02
Kim Milyoner İster Yeni Sunucusu Murat Yıldırım Ne Kadar Ücret Alacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu Murat Yıldırım oldu. Murat Yıldırım ekranların vazgeçilmez ve popüler yarışmasından e kadar ücret alıyor. Merak edildi Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım ne kadar ücret alıyor. işte merak edilen detaylar.

Ekranların beğenilen ve yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım Şimdi de oyunculuğun ardından sonucu da soyundu. Son zamanların en çok izlenen bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster'de sunucu değişikliği yapıldı. Uzun zamandır Selçuk Yöntem'in sunduğu yarışmanın yeni sunucusu Bundan böyle Murat Yıldırım olacak yarışmayı izleyenler Murat Yıldırım'ın ne kadar ücret alacağını merak etmeye başladı. Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğunda Murat Yıldırım'ın kazanacağı ücret ve detayları haberimizde yer almaktadır.

Televizyon ekranlarının en uzun soluklu bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster ilk defa 2000 yılında yayınlandı. İlk olarak Kenan Işık tarafından sunulan ve 14 yıl boyunca yarışmanın sunuculuğu Kenan Işık olarak devam eden Kim Milyoner Olmak İster 2014 Kenan Işık'ın yerine sırasıyla Zafer Ergin, İlber Ortaylı, Halil Ergün, Behzat Uygur ve Haluk Bilginer gibi ünlü isimler oturdu. 2014 Eylül ayından bu yana ise Selçuk Yöntem sunuculuk yaptı. Geçtiğimiz günlerde 3 yıldır Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunan Selçuk Yöntem, programdan ayrılacağını açıkladı.

MURAT YILDIRIM NE KADAR KAZANACAK?

Yarışmanın sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yapacağının açıklamasından sonra herkes alacağı ücreti merak etmeye başladı. Posta'da yayımlanan habere göre, Murat Yıldırım'ın yarışmadan alacağı ücretin aylık 150 bin lira olduğu iddia edildi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş