13 Kasım 2016 Pazar 19:18
Kertenkele Yeniden Doğuş Konusu Oyuncuları

ATV ekranlarında 3 sezonu ile karşımıza çıkacak olan kertenkele yeniden doğuş dizisi senaryosunda ki değişikliği gibi oyuncu kadrosu yeniliği ile izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.Kertenkele Yeniden Doğuş fantastik hikayesinde nasıl bir konu işlenecek merak edilirken detayları sizler için sayfamızda paylaşıyoruz.

Yeni sezon bölümleri ile karşımıza çıkan kertenkele dizisi isim değişikliğine giderek kertenkele yeniden doğuş ismi ile yayın hayatına girdi.Fantastik ve aksiyon dolu bir senaryosu ile izleyici karşısına çıkacak olan kertenkele yeniden doğuş Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanacak üçüncü sezonu ile izleyici karşısına çıkacak olan kertenkele yeniden doğuş dizisinde başrollerde Ahmet kayakesen ve Asena Tual diziye yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.

Murat Komiser rolüyle Ahmet Kayakeskin'in ve Zeynep karakteriyle Asena Tuğal'in başrollerini üstlendiği dizi, 'Kertenkele Yeniden Doğuş' adıyla izleyiciyle buluşacak. Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal'i kadrosuna katan dizi, bu sezon özellikle aksiyon sahneleriyle ön planda olacak.

Murat Komiser rolüyle Ahmet Kayakesen’ in ve Zeynep karakteriyle Asena Tuğal’ in başrollerini üstlendiği dizide, Dilşad Şimşek, Mehtap Bayri, Umut Oğuz, Fatih Doğan, Seda Tosun, Turabi Çamkıran, Serkan Kuru, Selahattin Taşdöğen, Yıldırım Memişoğlu, Gafur Uzuner, Yasmin Acıkgöz Baker, Bülent Polat, Hüseyin Güler, Ümit Acar, Sezer Uzunoğlu, Cansu Gültekin, Ece İrtem, Nuri Gökaşan, Mine Teber, Türkan Kılıç, Murat Balcı gibi birbirinden ünlü isimler de rol alıyor.

Son Güncelleme: 13.11.2016 19:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş